Hľadáme kolegov na pozíciu Skladník-Picker na 3 zmeny!

HAVI Logistics s.r.o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, 917 05 Trnava-Modranka
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
880 € +kvartálne odmeny+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava tovaru k expedícii v 3 teplotných zónach (suchý sklad, chlad,mraz)
-práca na 3 zmeny- ranná, poobedná, nočná!
-práca s VZV a ručným scannerom
-evidencia prijatého tovaru do skladového systému
-pomoc pri inventúrach v sklade

-práca v nadnárodnej spoločnosti
-mzda vyplatená do 6. dňa v mesiaci
-kvartálny výkonnostný bonus
-zákonné príplatky, preplatenie nadčasov
-príplatok za prácu v mraze
- príspevok na dopravu 20€ /mesiac
-nástupný bonus 150 € vyplatený po 5 odpracovaných dňoch
-3 dni voľna nad dovolenkový štandard
-zabezpečenie potrebných školení
-stravné lístky-4 €
- Cafeteria
-„Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi“ hradené zamestnávateľom
-pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
-pravidelné ročné navyšovanie mzdy
-účasť na firemných podujatiach- Deň detí,, vianočný večierok
-príspevok pri pracovných výročiach
-v zimnom období ovocné balíčky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím žiadosť na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu!

Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika, doprava

-platný preukaz VZV veľkou výhodou , nie podmienkou
-prax v oblasti skladovania výhodou
-chuť učiť sa a pracovať
-aktívny a zodpovedný prístup k práci

HAVI Logistics s.r.o je medzinárodná logistická spoločnosť špecializujúca sa na skladovanie a logistiku potravinového aj nepotravinového sortimentu s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu od roku 2009 www.havi.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2493763  Megjelentetés dátuma: 23.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 880 € +kvartálne odmeny+ príplatky