Asistent/-ka právneho tímu

HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kancelária Bratislava

Náš bratislavský tím hľadá kolegu či kolegyňu na pozíciu ASISTENT/-KA PRÁVNEHO TÍMU, ktorý/-á bude podporovať tím našich právnikov a bude sa podieľať na administratívnom chode kancelárie.

Aká práca vás čaká

  • príprava podkladov pre fakturáciu (evidencia podkladov, práca s internou databázou, spolupráca s finančným oddelením a kolegami v rámci kancelárie a pobočiek, komunikácia s klientmi)
  • úprava a formátovanie dokumentov, zmlúv a prezentačných materiálov
  • administratívna podpora tímu právnikov (korešpondencia, vybavovanie telefonátov, organizácia schôdzok s významnými klientmi a obchodnými partnermi kancelárie, zaistenie služobných ciest, spracovanie cestovných príkazov a pod.)
  • práca s internými systémami (CRM, DMS a i.)
  • organizačné záležitosti súvisiace s administratívnou podporou kancelárie

Čo požadujeme

  • veľmi dobrú znalosť práce s MS Office (najmä Word, Excel a Outlook, vítame znalosť formátovania – práca so štýlmi/šablónami, oddielmi a pod.)
  • znalosť angličtiny na komunikatívne úrovni (vybavenie krátkych telefonátov, orientácia v cudzojazyčnom texte, schopnosť napísať krátky email/list a pod.)
  • dobré organizačné schopnosti, precíznosť a proaktivitu
  • schopnosť pracovať pod stresom
  • vítaná je predchádzajúca prax v administratíve

Ponúkame

  • dôkaz, že aj vo "veľkej advokácii" môže byť výborný kolektív a priateľské prostredie, kde si všetci tykajú a radi sa spolu zídu aj po práci
  • získanie nenahraditeľných pracovných skúseností z prostredia prosperujúcej kancelárie
  • možnosť zapojenia sa do organizácie chodu kancelárie
  • zamestnanecké benefity (športové benefity, príspevok do DDS, sickleave, teambuilding a ďalšie)
  • príjemné pracovné prostredie v priestoroch novo otvoreného biznis centra.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3391659  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/měsíc