Account manager v reklame

Hauerland spol. s r.o.

Miesto práce
Matúšova 56, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o pridelených klientov, získavanie nových klientov
- zabezpečenie objednávok a zmlúv, klientsky servis
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti, vedenie rokovaní, dojednávanie obchodných podmienok spolupráce
- realizácia objednávok v koordinácii s produkčným oddelením
- komunikácia s dodávateľmi

- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecká zľava na nákup produktov
- služobné auto, smartphone
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu,
- zaujímavá práca so širokým sortimentom produktov
- kreatívna práca pre rozmanitú klientelu z mnohých oblastí
- práca v ekologickom prostredí a v príjemnom kolektíve mladých ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom trhu s 30-ročnou históriou, patríme medzí lídrov v reklamnom priestore. Sídlime v blízkosti Horského parku, kde máme výrobné aj kancelárske priestory. Našim klientom zabezpečujeme pokrytie všetkých reklamných a marketingových potrieb. Urobíte správny krok ak si pozriete našu web stránku, instagram (#hauerlandltd) alebo Facebook a dozviete sa o nás všetko aktuálne a potrebné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3280977  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou