Obchodný zástupca

Hastia Food s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2000 provízny systém z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-získavanie nových klientov
-tvorba objednávok
-aktívny kontakt so zákazníkmi
-starostlivosť o zákazníka
-prieskum trhu
-pravidelný reporting

-služobný telefón
-služobný tablet/počítač
-produktové školenie
-mladý dynamický kolektív
-možnosť kariérneho rastu
-zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-finančné ohodnotenie formou provízneho systému bez obmedzení

Žiadame uchádzačov ktorí nespĺňajú požadované kritéria, aby na inzerát nereagovali.

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme flexibilného, samostatného a zodpovedného reprezentanta/reprezentantku našej spoločnosti pre obchodnú spoluprácu s existujúcimi a novými zákazníkmi.
Podmienkou je prax obchodného zástupcu v potravinárskom priemysle, znalosť mliekárenského tovaru, komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie.
Životopis s FOTKOU posielajte na mail uvedený v kontaktoch.

Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa importom, exportom a distribúciou mlieka a mliečnych výrobkov na celom území Európskej únie do veľkoskladov, obchodných reťazcov, gastronomických zariadení a reštaurácií.
Na trhu pôsobíme už viac ako 6 rokov. Sídlo je v Ružomberku kde máme hlavný sklad.
www.hastiafood.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2390986  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 2000 provízny systém z obratu