Asistent/-ka pre business unit directora

HARTMANN - RICO a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ktorá bude úzko spolupracovať s kolegami na Slovensku i v Čechách, tiež s ďalšími pobočkami HARTMANN Group.

• Chcete koordinovať administratívne činnosti ?
• Zvládnete pripravovať prezentácie a spracovávať štatistické dáta ?
• Trúfnete si koordinovať tímové porady, workshopy a školenia?
• Sú za Vami vidieť pracovné výsledky, ktoré môžeme overiť?
• Ste tímový hráč? Máte príjemné vystupovanie?
Ak môžete odpovedať "áno" na vyššie uvedené, potom možno hľadáme práve Vás!

Čo práca obnáša?
V žiadnom prípade sa nejdená o jednotvárnu opakujúcu sa prácu, budete spravovať administratívnu agendu, komunikovať so zahraničnými kolegami v anglickom jazyku, tvoriť kontingenčné tabuľky, a pod. Vďaka Vašim skúsenostiam, talentu a odbornému zaškoleniu v rámci adaptácie sa stanete platným členom tímu, ktorý bude veľmi dôležitým článkom v celej našej spoločnosti.

Pre dobrý štart nám stačí, ak máte...
• Znalosti na úrovni VŚ vzdelania
• Máte silné komunikačné a prezentačné zručnosti
• AJ - Upper Intermediate - slovom i písmom
• Riadenie auta Vám nie je cudzie a nevadí vám veľa cestovať (VP sk. B)
• Ovládate PC (Excel, PowerPoint, Word) a dokážete sa orientovať v digitálnom prostredí

HARTMANN-RICO je beh na dlhú trať. Na cestu sa Vám určite bude hodiť ...
• Máte skúsenosť s podobnej pracovnej pozície
• Pracujete s nasadením a máte dostatok energie a chuti tvrdo pracovať a meniť veci okolo seba

Čo Vám len tak niekto neponúkne?
• Byť členom pohodového & pracovitého tímu s veľmi priateľskou atmosférou (sme HARTMANN rodina)
• Dennodenný kontakt s kolegami, ktorí sú z rôznych miest Slovenskej i Českej republiky
• Adaptačný program, ktorý Ti pomôže sa zo začiatku zorientovať
• Moderné pracovisko v Bratislave – Aupark
• Pravidelné spoločné teambuildingy, zábava a podujatia

Ak ste pripravení ísť s nami o krok ďalej, pre začiatok sa tešíme na Váš životopis. Ďalšie detaily, ktoré Vás možno zaujímajú, Vám rád zodpoviem pri prípadnom osobnom stretnutí.
Ondrej (Business Unit Manager - priamy nadriadený)

Nástup: 1.1.2021
Jedná sa o zástup za MD/RD.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4005563  Megjelentetés dátuma: 27.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/měsíc