Šéfkuchár

Hardangervidda Natursenter Eidfjord AS

Hardangervidda Natursenter Eidfjord AS, 5784 Øvre Eidfjord, Nórsko
Termín nástupu
10.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
35000 NOK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava jedál z a la carte menu
- Príprava bufetových stolov
- Zostavovanie menu v prípade špecialnych požiadaviek klienta
- Objednávanie tovaru
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienickych noriem a taktiež noriem HCCP
- Tvorba pracovných zmien pre personál v kuchyni a pre personál restaurácie
- Zodpovednosť za chod reštaurácie
- Znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni/kôli potrebe komunikovať s majiteľom ale aj s okolitými dodávateľmi tovaru.
- Prax v pozícii šéfkuchára najmenej 2 roky

Informácie o výberovom konaní

Zasielanie životopisov v anglickom jazyku na adresu :
[email protected] alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Hardangervidda Natursenter AS , je spoločnosť ktorá je vlastníkom jedného z najväčších prírodovedných múzeií v Nórsku. Do činnosti bolo múzeum uvedené roku 1995 a to práve Nórskou kráľovnou, čo naznačuje dôležitost a hlavne solídnosť spoločnosti. Súčastou projektu bola aj reštaurácia ktorá sa neskôr roku 2002 presťahovala do nových priestorov v blízkosti múzea.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3260317  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 35000 NOK