Koordinátor pro Německo

HAPI s.r.o.

Místo práce
Triptis, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícVariabilní zložky, bonusy a prémie.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zodpovědný, rád komunikuješ, baví tě práce s lidmi a máš chuť něco změnit? Staň se součástí našeho týmu, ve kterém pro tebe máme super práci KOORDINÁTORA v Německu.

Tvá pracovní náplň:
- tlumočení
- plánovaní turnusů a dopravy zaměstnancům
- práce na turnusy 20 dní v práci/10 dní doma
- zabezpečování pořádku na ubytovně
- komunikace s vedením firmy
- budeš svým kolegům neustále k dispozici

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro tebe uděláme my:
- nehodíme tě do vody, naučíme tě plavat
- tvé práce si budeme vážit, budeš přispívat k naplňovací vizí a cílů společnosti
- dáme ti možnost kdykoliv se obrátit na tým zkušených kolegů
- auto, mobil a notebook jsou samozřejmostí
- ubytování ve služebném bytě

Informace o náboru

Prosíme zaslat CV v rodném a německém jazyce + motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Daná pozice je interně pro HAPI s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
Internet - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Může nám to klapat pokud:
- máš chuť pracovat a nebojíš se ukázat, co v tobě je
- máš zkušenosti s vedením týmu a za sebou dobré výsledky
- dokážeš motivovat kolektiv k lepším výsledkům
- stavíš úspěch týmu nad úspěch jednotlivce
- umíš komunikovat německy jak po telefonu, tak i písemně
- tvým dobrým parťákem je auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trh agenturního zaměstnávání jsme vstoupili s nelehkým cílem, že změníme pohled na tohle odvětví. Zajímají nás potřeby zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Trváme na tom, že všechny dohody, tzn. i ústní musí být naplněné do poslední čárky. Rychlé řešení situací je základem důvěry, spokojenosti a dlouhodobě budovaných vztahů. Přátelský přístup kolegů je naší hlavní konkurenční výhodou, na které stavíme budoucnost naší firmy.
ID: 3900966  Megjelentetés dátuma: 6.4.2020  Alapbér (bruttó): 30 000 Kč/měsíc