Koordinátor pre Nemecko

HAPI s.r.o.

Miesto práce
Triptis, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpodiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koluje Ti v žilách koordinátorská krv? Záleží Ti na tom, aby si ostatných priviedol k úspechu a svojou starostlivosťou zaisťoval ich spokojnosť? Ak si odpovedal ÁNO, potom čakáme práve na teba ...
Staň sa súčasťou nášho tímu, v ktorom pre Teba máme super prácu KOORDINÁTORA v Nemecku.
Tvoja pracovná náplň:
- tlmočenie
- plánovanie turnusov a dopravy zamestnancom
- práca na turnusy 20 dní v práci / 10 dní doma
- zabezpečovanie poriadku na ubytovni
- komunikácia s vedením firmy
- budeš svojim kolegom neustále k dispozícii

- nehodíme Ťa do vody, naučíme Ťa plávať
- Tvoju prácu si budeme vážiť, budeš prispievať k naplňovaniu vízií a cieľov spoločnosti
- budeš mať možnosť kedykoľvek sa obrátiť na tím skúsených kolegov
- auto, mobil a notebook sú samozrejmosť
- ubytovanie v služobnom byte

Je tu niekoľko vecí, ktoré by si mal vedieť skôr, než sa rozhodneš odpovedať. Nie sme zamestnanci, ale kolegovia. Našu prácu odvádzame dobre, pretože fungujeme ako celok. Každý je tu pre Teba a Ty si tu pre každého. V práci nepoužívame neslušné slová. Za tie najhoršie považujeme: nemôžem alebo nejde to.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme kolegu do nášho tímu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Môže nám to klapať ak:
- máš chuť pracovať a nebojíš sa ukázať, čo v Tebe je
- máš skúsenosti s vedením tímu a za sebou dobré výsledky
- dokážeš motivovať kolektív k lepším výsledkom
- staviaš úspech tímu nad úspech jednotlivca
- vieš komunikovať ako po telefóne, tak i písomne
- auto je Tvojím dobrým kamošom

Áno, sme personálna agentúra. Ale ... SME INÍ. Rozhodli sme sa, že zmeníme pohľad na agentúrne zamestnávanie, preto to robíme inak. Snažíme sa ľudí inšpirovať k spoločnému vytváraniu prostredia, v ktorom sa nielen dobre pracuje, ale aj žije. Trváme na tom, že všetky dohody, tzn. aj ústne musia byť naplnené do poslednej čiarky. Rýchle riešenie situácií je základom dôvery, spokojnosti a dlhodobo budovaných vzťahov. Priateľský prístup kolegov je našou hlavnou konkurenčnou výhodou, na ktorej staviame budúcnosť našej firmy.
ID: 3867676  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac