Obsluha energetických zariadení,Elektrikár VN

DBI Global Supply Chain Slovakia a.s.

Miesto práce
Andreja Hlinku, Čadca
Termín nástupu
ihneď
890 - 1 200 EUR/mesiacDochádzková prémia 100€ /štvrťročne Práca v nepretržitej prevádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaškolenie na obsluhu parnej kotolne – po získaní certifikátu, zodpovednosť za chod parnej kotolne
- plnenie pravidelných úloh spojených s prevádzkou výmenníkovej stanice
- kontrola a údržba zariadení VN;
- odstraňovanie porúch na zariadeniach pre dodávku elektrického prúdu;
- obsluha zariadení na výmenu vzduchu, vákuových púmp a vákuových odsávaní;
- práce na oddelení údržby budov – podľa potreby

stále prac. miesto, príspevok na stravovanie, stravné lístky za každú odpracovanú poobednú a nočnú zmenu, , zľavy na každý nákup v podnikovej predajni, vianočné poukážky, ročná odmena, pracovné oblečenie, príspevok na posedenie s kolegami, možnosť zúčastniť sa na Dni zdravia ,prípadne Rekondičnom dni.

Informácie o výberovom konaní

Svoju žiadosť a životopis zašlite na emailovú adresu:
[email protected] a následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrikár - silnoprúd

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v objektoch s VN

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie so zameraním na elektro-silnoprúd .Osvedčenie na prácu s VN podľa vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009Z.z. v rozsahu bez obmedzenia napätia , &23.
Zodpovednosť, záujem o prácu, flexibilita.

Výrobná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku 25 rokov, je súčasťou nadnárodnej korporácie DBI, zaoberajúca sa výrobou pleteného pančuchového tovaru určeného pre zahraničného odberateľa. Vyrábame pančuchy najvyššej kvality pre značky -Bellinda, Nur Die, DIM

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4013455  Megjelentetés dátuma: 21.12.2020  Alapbér (bruttó): 890 EUR/mesiac