Príprava nástrojov

Handtmann

Miesto práce
Traťová 9, Košice
850 EUR/mesiac+ príplatky. Výška mzdy je uvedená po skončení skúšobnej doby. Bonusy a prémie podľa inerných predpisov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava odlievacích nástrojov na základe hydraulických, ohrievacích resp. chladiacich plánov;
  • skúška správnej funkčnosti pohyblivých častí nástrojov, ohrievacích a chladiacich okruhov;
  • výroba náhradných dielov a iných súčiastok na základe technických výkresov;
  • oprava hydraulických valcov;
  • spolupráca pri zavádzaní nových projektov (formy a ostrihovadla);
  • spolupráca pri prestavbe strojov a zariadení;
  • sledovanie funkčnosti strojov, zariadení, foriem a hlásenie zistených porúch nadriadenému.

  • zaujímavá práca v dynamicky rastúcej spoločnosti,
  • stabilné zamestnanie,
  • prémiový systém podľa výsledkov spoločnosti,
  • ročný bonus,
  • príspevok na dopravu,
  • DDS,
  • sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutníctvo

  • znalosť čítania technických výkresov;
  • ochota pracovať na 4 zmeny - nepretržitá prevádzka;
  • zodpovednosť za kvalitu;
  • zodpovedný prístup k práci;
  • precíznosť a dôslednosť;
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
  • spoľahlivosť a flexibilita.

Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca rodinná firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva viac ako 3600 zamestnancov. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Na Slovensku sa v Košickom regióne nachádzajú dva výrobné závody - Handtmann Slovakia, s.r.o a nový závod Handtmann Kechnec, s.r.o.

Spoločnosť Handtmann Slovakia na Slovensku pôsobí už viac ako 12 rokov. Patrí medzi stabilných zamestnávateľov vyrábajúcich hliníkové odliatky tlakovým odlievaním. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 200 skvelých zamestnancov.

Handtmann Kechnec, s.r.o. aktuálne dokončila výstavbu svojho závodu a rozbieha výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním výrobkov pre automobilový priemysel, využitím najmodernejších automatizovaných strojov a liniek. Aktuálne spoločnosť zamestnáva viac ako 160 skvelých zamestnancov a stále rastie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Kvietkova
E-mail: poslať životopis
ID: 3775485  Megjelentetés dátuma: 26.3.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac