Obchodný zástupca - eshop

Brimo

Miesto práce
Veľký Lapáš
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacVíkendy a sviatky volné práca od 7h-16h (Po-Pi) Motivačné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vhodnejšie pre uchádzača do 30min autom v okolí Nitry
- nutná znalosť aspoň jedného jazyka Talianskeho, Nemeckého, Francúzskeho slovom aj písmom na prekladateľskej úrovni - preklad návodov, článkov, obsahu na stránke
- Práca je na pravidelnom pracovisku (práca vhodnejšia pre mužov)
- Spracovanie objednávok , ponúk a faktúr
-Intenzívna komunikácia so zákazníkmi denná písomná a ústna komunikácia a riešenie požiadaviek Talianskeho alebo Poľského zákazníka
(tel., e-mail)
- Riešenie reklamácií , vyhotovovanie cenových ponúk klientom
-Spolupráca s ostatným .odd. (výroba, predaj, controlling)
-Administratívny príjem tovaru , kontrola , inventúry
- Práca v sklade pri príjme tovaru - vykládka tovaru
- Administratívna agenda
- Práca s reklamnými strojmi , vyhotovovanie reklamných predmetov
-Plnenie úloh podľa zadania nadriadeného
- Uživateľská znalosť práce s PC je nutnosťou

- práca v malom sklade v rodinnom kolektíve

- nevolajte nám my sa Vám ozveme na základe zaslaného životopisu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Francúzsky jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť

Sme rýchlorastúca rodinná spoločnosť , ktorá sa zaoberá predajom záhradného nábytku viac ako 10 rokov www.brimo.eu
Na našich zamestnancoch nám záleží a preto je obojstranná úprimnosť a spokojnosť pre nás veľmi dôležitá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3854363  Megjelentetés dátuma: 26.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac