Product manager kozmetických výrobkov/Key accont manager

Hana Cosmetics, s.r.o.

Miesto práce
Malý Cetín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový manažér plánuje,koordinuje, analyzuje a riadi jemu zverené značky. Informuje vedenie spoločnosti o realizácií plánov a výsledku ich plnení.Vytvára prezentácie o vývoji jemu zverených oblastí.
- oboznámenie sa so značkou a sortimentom

- analýza trhu v oblasti daného sortimentu a identifikovanie
nových obchodných príležitostí

- zavádzanie nového produktu na trh

- cenotvorba
- príprava marketingových akcií a kampaní

- aktívne budovanie značky na trhu

- vyhodnocovanie ziskovosti a nákladovosti produktu

- účasť na vytváraní krátkodobých produktových plánov

- návrh, plnenie, sledovanie a vyhodnocovanie obchodného plánu

- spolupráca s obchodnými zástupcami

- návštevy aktívnych odberateľov v teréne

- udržiavanie a zvyšovanie podielu spoločnosti na trhu

• Fungujúci systém kariérneho a platového rastu
• Príležitosť naplniť svoj vlastný potenciál a nápady

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom do 04.02.2022 na [email protected]. Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho C V, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie akéhokoľvek grafického programu na užívateľskej úrovni,
- komunikatívny,
- kreatívny,
- samostatný,

Sme obchodná spoločnosť ktorá je výhradným distribútorom kozmetiky Joanna vlasovej kozmetiky, a poľských značiek Delia cosmetics, SARAYA cosmetics. Svoje portfólio rozširujeme o prírodnú kozmetiku SCHUSSLER natur cosmedics, a kozmetiku pre domácnosť Natur Cleaning a Zazie bébé. www.hanashop.sk
ID: 3843544  Megjelentetés dátuma: 24.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac