Operátor výroby / Laborant, Modra

hameln rds s. r. o.

Miesto práce
Horná 36, Modra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 750,- € v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v laboratóriu / výrobe organickej syntézy.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta očakávame, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť učiť sa nové veci.
Trestno-právnu bezúhonnosť.
Zdravotnú spôsobilosť pre prácu s chemickými látkami.

Nadnárodná spoločnosť hameln rds s.r.o. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby v oblasti vývoja a výroby farmaceutických liečiv a zavádzania farmaceutických produktov na trh.

Poskytujeme komplexné služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Ponúkame rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú jedinečné na medzinárodnom trhu v oblasti farmaceutického priemyslu: vývoj farmaceutických produktov a laboratórne služby v podmienkach SVP, rozsiahly registračný servis vrátane aktualizácií existujúcej registrácie, výrobu a vývoj API vrátane prípravy registračnej dokumentácie v súlade s EÚ predpismi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Lattová
E-mail: poslať životopis
ID: 3738138  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 750,- € v závislosti od pracovných skúseností