Fyzioterapeut v rehabilitačnom centre

Halvoňová, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
850 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- individuálne cvičenia,
- manuálna terapia,
- elektrostimulácia, kineziotejping,
- fyzioterapia pooperačných stavov pohybového aparátu,
- liečenie a rehabilitovanie pacientov prostredníctvom telesných cvikov,
- posudzovanie zdravotného stavu pacientov,
- vykonávanie rôznych druhov masáží (reflexnej, športovej alebo lymfodrenáže),
- poskytovanie poradenstva pri stanovovaní správneho spôsobu cvičenia, chôdze, sedenia, státia, držania tela a podobne,
- evidovanie dokumentácie o zdravotnom stave pacientov,
- pomoc pri aplikácii a používaní zdravotných a masážnych zariadení,
- aplikuje podľa aktuálneho stavu pacienta fyzioterapeutické a kinezioterapeutické metódy, napríklad manuálne a prístrojové, vykonáva interpretáciu a korekciu funkčných porúch pohybového systému, hlavne pri poruchách postúry, lokomócie, hybnosti, fyzioterapeutickými a reedukačnými metódami
- zastupovanie počas neprítomnosti kolegov na pracovisku
- riadenie a súčinnosť s kolegami na pracovisku

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- práca v príjemnom prostredí
- možnosť poskytnúť služobné ubytovanie za atraktívnu cenu
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukázanie zdravotnej spôsobilosti
- ukončené vzdelanie v odbore fyzioterapia
- zápis v Slovenskej komore fyzioterapeutov
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup
- príjemné vystupovanie
- teamový hráč,
- dobrý zdravotný stav

Súkromné rehabilitačné centrum

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3876980  Megjelentetés dátuma: 22.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac