Skladník

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacNástupná mzda od 800,- Eur (podľa skúseností kandidáta) + mesačný bonus do výšky 150,- Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti.
Zabezpečovanie a kontrola výmeny materiálu a informácií medzi skladom a výrobou.
Prijímanie tovaru na sklad, kontrola a označovanie tovaru, vedenie skladovej evidencie, inventúry.
Kontrola a označovanie došlého materiálu (dodacie listy, kontrola neporušenosti obalov).
Zabezpečenie vykládky a nakládky materiálu.
Práca so skladovou technikou.

Ponúkame:
- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,50 Eur

Štrukturované životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme znalosť technickej dokumentácie, manuálnu zručnosť, flexibilitu, zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci, preukaz na obsluhu VZV.

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4009986  Megjelentetés dátuma: 20.5.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac