Údržbár/mechanik strojov a zariadení (senior)

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1 100,- Eur + variabilná zložka mzdy do výšky 150,- Eur. Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta. Možnosť práce na živnosť .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o stroje, zariadenia a výrobné linky
- vykonávať preventívnu a operatívnu údržbu strojov a zariadení
- vykonávať obhliadky a kontroly strojov a zariadení
- inštalácia nových strojov a zariadení
- vykonávať odstraňovanie mechanických porúch na výrobných zariadeniach

Ponúkame:
- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,- Eur
- možnosť práce na živnosť

Štrukturované životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Od uchádzačov vyžadujeme skúsenosť s drobnými opravami strojov, zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci.

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3865350  Megjelentetés dátuma: 12.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac