Procesný inžinier

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 150€ (priemer za posledný rok 141€) Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba výrobných postupov a inej technickej dokumentácie
• Nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus
• Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu
• Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie
• Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovanie výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov

Ponúkame:
- náborový bonus vo výške 250,- Eur
- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,- Eur
- možnosť práce na živnosť

Štrukturované životopisy posielajte mailom . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Od uchádzačov vyžadujeme:
- skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
- proaktívny prístup k prác
- schopnosť pracovať samostatne a systematicky

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2565227  Megjelentetés dátuma: 24.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac