Investičný Bankár

HABERL Investment, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Investičného bankára hľadáme kandidáta s predchádzajúcou praxou v privátnom bankovníctve ,alebo obchodníka s cennými papiermi kde hlavnou náplňou bola akvizícia a starostlivosť o portfólio klientov.

• starostlivosť o afluentných klientov spoločnosti
• aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov
• vedenie stretnutí a rokovaní s klientmi spoločnosti
• zisťovanie potrieb klientov a poradenstvo v oblasti investovania na finančných trhoch
• zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov
• vzdelávanie sa v oblasti financií
• spolupráca s vedením spoločnosti

V spoločnosti HABERL Wealth Managemet, o.c.p., a.s. považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- profesionálne zaškolenie
- príjemné kancelárie
- rýchly kariérny rast
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- firemné dovolenky ,akcie
- finančné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Hľadáte veľkú výzvu? My vám ju vieme poskytnúť.
Ste osobou, ktorá má potešenie z obchodovania? Nie je pre vás problém, že tovar s ktorým obchodujete sú peniaze? Ste osobnosť, pre ktorú je manažovanie, dosahovanie merateľných výsledkov, zdolávanie prekážok, veľa štúdia a náročná práca štandardom? Potom nás prosím kontaktujte.
Kandidáti, ktorí majú skúsenosti v podobnej oblasti majú výhodu. Vlastnosti ako samostatnosť pri riešení úloh, organizačné zručnosti, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie, veľmi dobré komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie sú vítané a zaručujú úspech v tejto oblasti.

Investičná skupina HABERL tvorí celok niekoľkých divízii, pôsobiacich v oblasti finančných služieb, Real Estate a Private equity. Svojich zamestnancov považujeme za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí .
ID: 3996459  Megjelentetés dátuma: 6.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac