Vodič MKD

H2X LOGISTICS, s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
2 000 - 2 300 EUR/mesiacZáklad pri nástupe 700 Eur + diéty 45 Eur + vreckové 10 Eur, tieto sumy sa časom v závislosti od odpracovaných rokov pravidelne navyšujú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazdenie s prideleným vozidlom v rámci štátov EU (90% BE-FR-BE, NL, DE). Možnosť nástupu na turnus 3+1, 4+1, 5+2, 6+2. Vozidla majú stanovište a sú servisovane v BE, kde si vodič preberá vozidlo pridelene na daný turnus. Vodič nastupuje na turnus vždy v nedeľu ráno v mieste svojho bydliska. Doprava do BE je zabezpečovaná firemným mikrobusom. Po príchode a prebraní vozidla vodič urobí bezpečnostnú prestávku a začne svoj turnus. Po odjazdení turnusu vodič v piatok večer vozidlo odstaví na firme v BE, zbalí sa, uloží a uzamkne si osobne veci v priestoroch na to určených a vyrazí domov. K dispozícii sú dva firemne mikrobusy, ktoré jazdia týždenne do BE (diéty sú vyplácané od momentu, kedy vodič nasadne na začiatku turnusu do dodavky až po vystúpenie z nej na konci turnusu, teda aj cesta do a aj z prace je platená).

- Možnosť tráviť víkend na firme v BE (v prípade, že vozidlo vykonáva prepravu, v blízkosti firmy) kde je k dispozícii nová budova s kuchyňou, sprchou, skladom na osobne veci, umývarkou, servisom a parkoviskom. Momentálne sa uskutočňujú dokončovacie práce na stavbe novej budovy.
- Odmeňovanie v závislosti od odpracovaných rokov, nakoľko si dobrých vodičov vážime a vieme oceniť.
- výplata vždy včas a hneď v prvý týždeň nasledujúceho mesiaca

Uprednostňujeme uchádzačov z okolia Popradu a východného slovenska, kvôli organizácii cestovania do práce, avšak je možnosť aj individuálneho posúdenia, preto nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Dopravná firma so sídlom na Slovensku od roku 2008 patriaca do Belgickej skupiny Group Martens s 80. ročnou tradíciou. V súčasnosti tvorí vozový park 24 tahačov značky DAF (90%) ale aj Mercedes, MAN a Renault.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3645915  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacZáklad pri nástupe 700 Eur + diéty 45 Eur + vreckové 10 Eur, tieto sumy sa časom v závislosti od odpracovaných rokov pravidelne navyšujú.