Pracovník na expedícii

HSF, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5874/1, Malacky
Termín nástupu
ihneď
1 130 EUR/mesiaczvýšenie mzdy po skúšobnej dobe, príplatky za prácu nad čas, príplatok za nočnú zmenu, príplatok za prácu cez víkend, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

balenie hotových výrobkov, skiel a dodatkov na paletu
Nakladanie a pripravovanie výrobkov na export

3% príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
príspevok na športové a kultúrne aktivity, príspevok na rekreácie
vernostné finančné odmeny (životné a pracovné jubileum, narodenie dieťaťa)
predaj výrobkov so zamestnaneckou zľavou
bezproblémové parkovanie
možnosti ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre mužov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Jaroslava Cesnaková
Tel.: +421347960122
E-mail: poslať životopis
ID: 3178459  Megjelentetés dátuma: 4.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 130 EUR/mesiac