Obchodník - oblasť stavebníctva

H.R.OMADA spol. s r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 - 2 600 EUR/mesiacfix je 900 eur brutto, reálne dosiahnuteľný priemerný mesačný zárobok (všetko oficiálne) je 2000-3000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste obchodník telom aj dušou, nehráte sa na veľký fix, ale veríte si, že ako dobrý obchodník si viete zarobiť 2000-3000 vďaka štedrému odmeňovaciemu systému (reálne nastavené podmienky, majiteľ bude šťastný, ak zarobíte i 5000 eur).

Náplň práce je úplne štandardná obchodnícka drina = aktívny obchod, akvizície (vyhľadávanie klientov, partnerov, projektantov, studené telefonáty, networking, stretnutia, stretnutia, stretnutia,...), neskôr pribudne i starostlivosť o svojich získaných zákazníkov.

Oblasť pôsobenie je stavebníctvo.

Ideálny kandidát nemusí mať milión kontaktov, ale poctivý a zodpovedný prístup, dostatok aktivít a snahu. Má ale technické vzdelanie alebo myslenie, ideálne sa orientuje v stavebníctve, prípadne mu je blízka táto oblasť. Je to človek, ktorý nepotrebuje nad sebou bič, ale práve ocení férový prístup, voľnosť, priateľskú atmosféru vo firme. Zároveň sa chce rozvíjať, je rád, že mu firma zabezpečí i ďalší odborný rozvoj. Ak Vám z toho niečo chýba, ale ste aktívny človek, ktorý chce niečo v pracovnom živote dokázať. máte nasadenie a ste otvorený sa učiť nové veci, tak Vám firma pomôže vyrásť.

Sídlo spoločnosti je v okrese Galanta, ale práce na princípe home office. Aktivity sú vo veľkej miere v rámci celého západné a stredného Slovenska. Občasne sa vyráža i na východ SR.

- vysoko motivačne, ale reálne nastavený odmeňovací systém, možnosť zárobku v priemere 2000+ je očakávaná v priebehu prvé polroka
- priestor na sebarealizáciu (ale skutočný, nie iba v pracovnej ponuke)
- priateľský prístup, rodinný charakter, motivujúce nielen ohodnotenie, ale pracovné prostredie, firemná kultúra, prístup majiteľa
- nie zrovna výhody, ale štandardné pracovné nástroje ako automobil, mobilný telefón, laptop

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční v priebehu apríla a mája 2019

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Slovenská obchodná firma so zameraním na predaj produktov využívaných v stavebnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou so stavebnými firmami, či v stavebnom sektore výhodou
- schopnosť vytvárať cenové a obsahové ponuky
- práca s PC (MS Office)

- technické myslenie
- samostatnosť
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- orientácia na ciele a výsledky
- schopnosť zamerať sa na detaily
- vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť
- schopnosť sebamotivácie (práca z domu)
- chuť a ochota cestovať

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3647552  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 2 600 EUR/mesiacfix je 900 eur brutto, reálne dosiahnuteľný priemerný mesačný zárobok (všetko oficiálne) je 2000-3000 eur brutto