Recruiter Náborár zamestnancov do Montážno stavebnej spoločnosti v Modre

H&O Group I s.r.o.

Miesto práce
Modra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2021
1 000 EUR/mesiac+ odmeny + firemné vozidlo 1000 eur je základ- výška platu závisí od skúsenosti a prínosu do firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Náborára alebo recruitera ku nám do firmy v Modre, ktorý má skúsenosti s náborom zamestnancov do stavebno -montážno- strojárenského remesla.

Budeš vyhľadávať na celom internete a sociálnych sieťach tých správnych ľudí.
Budeš obsadzovať naše projekty v Nemecku, Rakúsku novými ľuďmi.

Hľadáme človeka s praxou a skúsenosťami a s Nemeckým jazykom, ktorý má skúsenosti a hľadá stabilnú a dlhodobú prácu v rodinnej firme ktorá už má svoje referencie v celej EU.

Kancelária, Odmeny, firemné auto, obedné prestávky, fixný plat sú samozrejmosťou

tešíme sa Na každú reakciu

• hlavný pracovný pomer na plný úväzok,
. možnosti parkovania v blízkom okolí,
• prácu v tvorivom tíme zameranom na výkon a úspech
• neformálnu a priateľskú pracovnú atmosféru,
Stála pracovná doba 7.30 -16-00 s obednou prestávkou 12.00-12.45
• zázemie stabilnej spoločnosti
• veľký priestor pre prinášanie vlastných návrhov, myšlienok, riešení, postupov a zlepšení,
• príležitosť pre sebarealizáciu vo viacerých HR projektoch a rôznych HR oblastiach,
• príležitosť pre profesionálny rozvoj, možnosť vlastného ďalšieho rozvoja v rámci HR,
• balík zamestnaneckých výhod ( káva a čaj na pracovisku, kompletne vybavená kuchynka, zľavy ),
• využívanie cudzieho jazyka, a ďalšie

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď po dohode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo,stavebnictvo,personalistika, náborár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
RECRU HR - Základy
LinkedIn Recruiter - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Komunikatívna osoba s Nemeckým jazykom a prípadnou praxou v stavebnom alebo strojárskom, alebo automobilovom priemysle

Sme stabilná dynamická firma, ktorá vznikla po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle najmä pri montáži, demontáži výrobných liniek. Ich integrovanie podľa potrieb klienta vrátane elektromontážnych prác v rámci Európy.

Okrem profesionálnych montérov máme k dispozícií personál z oblasti strojárenskej výroby a automobilového priemyslu:

montážnik, mechanik, obrábač, kovov, pneumatikár, sústružník, zvárač, brusič, frézar, zámočník, elektrikár, elektroinštalatér, atď.

Kvalita odvedenej práce je pre nás samozrejmosťou. K našim zásadám patrí spokojnosť klienta a z tohto dôvodu sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať naše služby.

Bola to dlhá cesta v priebehu ktorej sme získali skúsenosti a stali sme sa strategickým partnerom pre našich klientov. Sme hrdí na vybudované, lojálne a dlhoročné vzťahy s našimi klientmi.

Našim cieľom je splniť požiadavky klienta s ohľadom na spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4040799  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac