Administratívna pracovníčka

SEDIR Konštrukcie, a.s.

Miesto práce
Staviteľská 1/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- spracovanie objednávok
- spolupráca s účtovným oddelením
- každodenná operatíva
- spracovanie pošty
- starostlivosť o chod kancelárie
- logistika
- tvorba dokumentov

Ponúkame:
- prácu v dynamickom príjemnom kolektíve
- rýchlo sa rozvíjajúci výrobný segment, školenia
- tvorivú prácu, dôraz na ďalšie vzdelávanie
- motivačné ohodnotenie
- možnosť napredovania vo firemnej štruktúre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- predchádzajúca prax v účtovníctve prípadne logistike výhodou
- komunikatívna osobnosť s príjemným vystupovaním
- samostatnosť a aktívny prístup k práci

Dynamicky rastúca spoločnosť, mimoriadne úspešná obchodná činnosť, veľkoobchod/ maloobchod, zastupovanie viacerých popredných svetových zahraničných výrobcov, pôsobiacich v oblasti stavebníctva, najmä segment strecha a fasáda, a technológie pre spracovanie plechu. Výroba a montáž drevených konštrukcií, drevostavby, väzníkové krovy. www.m1.sk
ID: 3332767  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou