Advokátsky koncipient

h&h PARTNERS, advokátska kancelária s.r.o.

Miesto práce
Mäsiarska 6, Košice
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacMzda od 950. K základnej mzde aj variabilná zložka mzdy podľa výkonu zamestnanca. Pravidelná úprava mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná agenda právnika advokátskej kancelárie s fokusom na súkromné právo, špeciálne na právnu úpravu medicínskeho práva a farmaceutického práva. Agenda sporového charakteru, ako aj agenda kontraktov. Možnosť intenzívnej komunikácie s klientom.

Stredne veľký pracovný kolektív s dobrou dynamikou a príjemnými pracovnými vzťahmi. Teambuildingy a dôraz na férové pracovné prostredie.

Záujemci o výberové konanie musia zaslať emailom na elektronickú adresu office(at)hhpartners.eu tieto podklady:
1.) Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku
2.) Súhlas na spracovanie svojich osobných údajov
3.) Svoju fotografiu

Pre zaradenie do výberového konania je nevyhnutné doručiť všetky vyššie vymenované podklady. Kancelária si vyhradzuje právo nepozvať prihláseného na osobné výberové konanie. Prípadné otázky týkajúce sa podmienok konkurzu je možné konzultovať telefonicky na +421 948 761 536, alebo emailom na office(at)hhpartners.eu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca o pracovné miesto koncipienta/koncipientky musí preukázať vysokú mieru motivácie a odolnosti voči stresu. Záujemca musí ovládať anglický alebo nemecký jazyk. Výhodou je: 1) prax z právneho prostredia, 2) skúsenosť s publikovaním, 3) absolvovanie simulovaných súdnych pojednávaní, ako aj absolvovanie klinického právneho vzdelávania v priebehu štúdia na právnickej fakulte. Miesto výkonu práce je hlavné sídlo kancelárie v Košiciach. Termín nástupu úspešného záujemcu bude predmetom dohody.

h&h PARTNERS, advokátska kancelária s.r.o. je kanceláriou zameranou na problematiku medicínskeho, farmaceutického, obchodného, občianskeho práva a svoju činnosť vykonáva v rámci celého územia Slovenskej republiky. Medzi klientov kancelárie patria popredné svetové farmaceutické spoločnosti, poskytovatelia ústavnej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti, odborné spoločnosti SLS, obchodné spoločnosti, ale aj pacienti. Členovia kancelárie participujú aj na legislatívnej tvorbe zdravovotníckych právnych predpisov. Kancelária realizuje viacero inovatívnych projektov a služieb, ktoré v sebe spájajú právne poradenstvo s edukáciou o témach medicínskeho práva. Hlavným online projektom kancelárie je služba medipravnik.sk, ale aj participácia na projektoch ambulancia.online, podakuj.sk, či emedius.sk. Súčasťou jej činnosti je pravidelné vydávanie prvého právneho podcastu na Slovensku mediPRAVNIK PODCAST, online webinárov pre lekárov a lekárnikov a ďalších druhov online vzdelávania a služieb. Okrem výkonu právneho poradenstva sa členovia kancelárie stabilne venujú publikačnej činnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4030223  Megjelentetés dátuma: 16.1.2023  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac