Prípravar stavebnej výroby

H B H , a.s.

Miesto práce
Robotnícka 286, 017 01 Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie,
 spracovanie cenových ponúk na základe projektovej dokumentácie,
 tvorba rozpočtov a výkazov výmer,
 spracovanie harmonogramov a plánov organizácie výstavby,
 výber subdodávateľov, materiálov a zariadení potrebných k realizácii stavby,
 účasť na kontrolných dňoch stavby a obchodných rokovaniach s obchodnými partnermi,
 kontrola fakturácie subdodávateľov,
 spracovanie súpisov vykonaných prác,
 spracovanie rozpočtov naviac a menej prác,
 tvorba technickej dokumentácie potrebnej k odovzdaniu diela

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Exel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Qutlok - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Cenkros/OPU - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

H B H , a. s. je stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac než 30 rokov. Hlavným predmetom činnosti je výstavba a rekonštrukcia polyfunkčných a bytových stavieb, administratívnych stavieb, stavieb občianskej vybavenosti, priemyselných stavieb a inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4073415  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac