Sestra v gynekologicko-pôrodníckej ambulancii

GYN - MV s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 5/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, bližie info na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať všetky potrebné úkony spojené s prácou pôrodnej asistentky-sestry v ambulancii (tehotenské poradne, gynekológia, odbery, CTG záznamy, zdravotné záznamy, evidencie pacientiek v systéme WinAmbulancia, objednávanie, telefonická a mailová komunikácia s pacientkami, kartotéka, sterilizácia nástrojov, dezinfekcia, prehľad o spotrebe zdravotníckeho, spotrebného a dezinfekčného materiálu.

profesijný aj platový rast, príjemné pracovné prostredie, práca s modernými technológiami, flexibilný pracovný čas

V prípade, že budete chcieť reagovať na túto pozíciu, prosím pošlite životopis v slovenskom jazyku + motivačný list na mail: [email protected]

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pôrodná asistentka, ženská sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
lojalita, flexibilita
práca s počítačom
vedenie motorového vozidla

Gynekologická ambulancia

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3307024  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, bližie info na pohovore