Zdravotná sestra v Centre asistovanej reprodukcie

GYN – FIV Žilina, s. r. o.

Miesto práce
Predmestská 8600, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
apríl 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné a asistenčné práce spojené s programom IVF, evidencia výsledkov a záznamov, odoberanie biologického materiálu, aplikácia infúzií a injekcií, príprava pacientov, asistencia pri realizácií lekárskych výkonov, starostlivosť o pacienta po lekárskom výkone

dohodou

Životopis spolu s motivačným listom prosíme posielať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, pôrodná asistentka, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

samostatnosť, komunikatívnosť, záujem učiť sa nové veci, zodpovednosť, flexibilita

Centrum asistovanej reprodukcie GYN-FIV - jedno z najväčších centier na Slovensku, dlhoročné pôsobenie na trhu, kliniky v troch mestách na Slovensku. Ponúkame záruku odbornosti a kvality, individuálny prístup k pacientovi, špičkové prístrojové vybavenie a najmodernejšie technologické postupy v liečbe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3330374  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou