Operačná sestra

GYN - FIV a.s. centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na operačnej sále a pooperačnom oddelení
- práca s interným počítačovým systémom
- administratívne práce

- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- odborné tréningy a školenia
- odmeny

Do nášho kolektívu hľadáme milú a zodpovednú osobu, ktorá rada pracuje s ľuďmi a je ochotná učiť sa nové veci. Možnosť osobného rastu.
Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected] alebo [email protected]

Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

operačná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť a flexibilita
- počítačové znalosti – interný počítačový systém, e-mail, internet
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

GYN - FIV, a.s., centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu ponúka komplexnú gynekologickú starostlivosť, ktorá je orientovaná na liečbu sterility.
Sme vysoko profesionálne odborné pracovisko, ktoré svoje služby, zodpovedajúce európskej úrovni, poskytuje od 7. februára 2005.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467890  Megjelentetés dátuma: 9.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac