Školník

Gymnázium Gelnica

Miesto práce
Gelnica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2019-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
131

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie (výučný list)

Ďalšie požiadavky
PLAT:
v zmysle zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov vo výške min. 260,- € v závislosti od platovej triedy a odpracovaných rokov (pri 50% pracovnom úväzku).

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Pracovný pomer na dobu určitú s perspektívou rozšírenia na dobu neurčitú. Pracovná doba 4 hod. denne sa môže v priebehu roka dočasne rozšíriť z dôvodu sezónnych a iných prác.

ĎALŠIE POŽIADAVKY (stačí doložiť po pracovnom pohovore):
- zdravotná spôsobilosť pre výkon manuálnych prac. činností (práca s bremenami, vo výškach, na rebríku, v chladnom a vlhkom prostredí),
- manuálna a technická zručnosť (vítané sú zručnosti pri práci s drevom, s kovom, s murárskymi a maliarskymi prácami),
- samostatnosť, dôslednosť a zmysel pre poriadok,
- výhodou je prax na pozícii údržbára.

ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKLADOV:
- žiadosť o prijatie do zamestnania,
- kópia výučného listu,
- súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania.

Uvedené doklady je potrebné doručiť poštou alebo emailom na skola.gymgl(zavinac)gmail.com do 20.06.2019 14.00 hod. K žiadosti je možné doložiť aj motivačný list a pracovný posudok od posledného zamestnávateľa. Na základe predložených žiadostí vedenie školy pozve na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov.