Account Manager pre Nitriansky a Trenčiansky kraj

GX SOLUTIONS, a. s.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 2 000 EUR/mesiac600€ fixná mzda+ 1400 provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• akvizičná činnosť a starostlivosť o súčasné portfólio zákazníkov v pridelenom regióne
• vedenie obchodných stretnutí
• administratíva - zmluvná dokumentácia, ponuky
• spolupráca s projektovým tímom
• reporting, forecasting, CRM

• zaujímavé finančné ohodnotenie v rámci provízneho systému
• adaptačný plán, kvalitné zaškolenie do problematiky
• možnosť podieľať sa na inováciách, nových projektoch a ďalšom vývoji spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• služobné auto, telefón a notebook na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Informácie k výberovému konaniu:
Predpokladaný termín kontaktovania kandidátov do 2 týždňov od zverejnenia ponuky.

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Odoslaním SÚHLASÍM so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti GX Solutions, a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti GX Solutions,a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• ​preferujeme bydlisko v Nitrianskom kraji
• charizmatická a dynamická osobnosť
• skúsenosť z obchodu min. 2 roky
• skúsenosť z oblasti logistiky, dopravy, IT výhodou
• proaktívny, dôsledný a zodpovedný prístup
• otvorenosť učiť sa novým veciam
• technická zdatnosť

Sme certifikovaná spoločnosť s aktívnou realizáciou projektov v oblastiach od priemyslu, dopravy, až po smart city riešenia. Výsledkom sú MIS a ERP nástroje pre vyššiu úroveň podnikových procesov. Takisto sa zameriavame na vývoj telematických riešení pre flotily rozličného typu. Technologickými inováciami zlepšujeme riadenie vozových a strojových parkov a monitoring objektov. Navrhujeme komplexné riešenia, ktoré vyhodnotia všetko merateľné.

Ak ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, ponúkame pracovné príležitosti pre motivovaných ľudí, ktorí majú záujem profesne rásť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4131590  Megjelentetés dátuma: 6.9.2021  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac