Administratívny pracovník/asistent účtovnej a právnej kancelárie

Gwent Accounting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce pre zabezpečenie plynulého chodu kancelárií spoločnosti,
- vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie, asistenčné práce vybraným oddeleniam,
- starostlivosť o chod office - evidencia rezervácií zasadacej miestnosti, uvedenie návštev,
- zaznamenávanie údajov do systému,
- zodpovednosť za zverenú hotovosť,
- plnenie operatívnych úloh stanovených nadriadeným,
- administratívne práce na účtovnom a právnom oddelení spoločnosti,

- práca v stabilnom mladom kolektíve
- stanete sa členom teamu, ktorý je zložený z odborníkov v oblasti práva, daní a účtovníctva a získate tak ich praktické skúsenosti
- samostatná organizácia pracovných povinností
- organizácia vlastného času
- školenia, semináre, pravidelné preškolenia hradené firmou a zdokonalovanie zručností
- možnosť výučby anglického jazyka

Spoločnosť Gwent Accounting s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti daňového a podnikového poradenstva, spracovania účtovnej a mzdovej agendy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme profesionálmi v tom, čo robíme, ale sme aj veselí a ľudskí. Preto do nášho tímu hľadáme mladého dynamického človeka, zodpovedného, s dobrými komunikačnými schopnosťami, ale aj človeka osobnostne príjemného, s tímovým duchom a veselou povahou.
Pracovná ponuka je VHODNÁ aj pre absolventa bez praxe, prípadne pre študenta.

Skupina Gwent poskytuje klientom konzultácie v oblasti podnikania, právnych a účtovných služieb. Zabezpečujeme, aby naši klienti mali všetky informácie potrebné k podnikaniu, ktoré ich zároveň upozorňujú a zabezpečujú ochranu pred akýmkoľvek postihom zo strany ktoréhokoľvek úradu alebo inej tretej strany. To, čo ponúkame klientom, je skutočná podpora podnikania každý deň v týždni a riešenie akéhokoľvek problému, ktorý im bráni v dosahovaní cieľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3998298  Megjelentetés dátuma: 10.11.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac