Predajca kávy - Zlaté zrnko

Gurmáni Retail s. r. o

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
15.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme remeselná pražiareň kvalitnej kávy Zlaté Zrnko a hľadáme ďalšieho nadšenca pre kávu do nášho tímu na pozíciu odborný predajca.

Náplň práce :

- príprava kávových nápojov (prax výhodou)
- predaj kávy
- odborné poradenstvo
- nadväzovanie obchodných vzťahov
- viesť administratívu a agendu spojenú s predajom a následným zákazníckym servisom
- spĺňať požiadavky a potreby zákazníkov
Práca je na krátky a dlhý týždeň.

- Práca v úžasnom svete kávy.
- Vzdelanie a práca v obore sú výhodou, ale nie sú nevyhnutné. Vďaka kurzom a školeniam zamestnanca naučíme všetko, čo je potrebné. Stačí chuť a nadšenie.
- Zabezpečený je aj pravidelný (kávový) pitný režim :) .
- Zamestnanec má možnosť neustále rásť a zlepšovať sa aj vďaka odmenám.
- Práca v priateľskom kolektíve ľudí, ktorí chcú na Slovensku rozšíriť pitie dobrej kávy.

Informácie o výberovom konaní

Pohovor :
Vybraným uchádzačom bude zaslaný termín pohovoru, ktorý sa bude konať v OC Aupark.

Zácvik bude prebiehať 1 týždeň pred nástupom v OC Aupark vo forme predstavenia spoločnosti a následne prezentácie našich káv, ukážka ich správnej prípravy, predaja a samozrejme nebude chýbať ani degustácia :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov výhodou
- rozvinuté predajné a komunikačné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- odolnosť voči stresu, asertivita a empatia
- zodpovednosť
- priateľská povaha a chuť pracovať

Zlaté Zrnko je pražiareň kávy pestrých chutí. Prinášame na Slovensko kávové poklady z celého kávového sveta a chceme vám ich sprostredkovať. V našej pražiarni pražíme kávy s jediným pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov. Každý rok nakupujeme výnimočné kávy z čerstvých zberov, niektoré z nich sú hodnotené degustátormi, lebo vieme, že za ne dostali farmári zaplatené viac. Kávové zmesi sú miešané z 6 až 9 káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť. Na viaceré zmesi máme exkluzivitu a vybrali sme tie, ktoré sú obľúbené po celom svete, nakoľko aj naši zákazníci si ich vybrali.
ID: 3410312  Megjelentetés dátuma: 27.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac