Predavač

GÜDE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
GÜDE Slovakia, s.r.o., K sihoti, Podtureň-Roveň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v predajni.
- Aktívne zisťovanie a vybavovanie požiadaviek zákazníkov.
- Vybavovanie objednávok, pripomienok, reklamácií.
- Práca s kasou a skladovým programom.
- Starostlivosť o skladové zásoby, preberanie, vykladanie tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, podnikanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Iniciatívnosť, komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi), ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, finančná a ekonomická gramotnosť, fyzická zdatnosť.

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec, pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopov PriemyselnyTovar.sk, gude.gude.sk, DEMAshop.cz a GudePolska.pl
V roku 2013 sa, stále expandujúca spoločnosť, GÜDE Slovakia, s.r.o. presťahovala do novopostavených priestorov pri Liptovskom Hrádku, kde sa podarilo dostať všetko pod jednu strechu. Na jednom mieste sa nachádza administratívne centrum firmy, rozsiahla predajňa so širokým sortimentom nielen nami dovážaných značiek, skladové priestory s tovarom okamžite pripraveným pre našich zákazníkov a odberateľov, a v neposlednom rade servisné stredisko s dostatkom náhradných dielov, v ktorom vykonávame záručné aj pozáručné opravy pre nami dovážané značky.
V roku 2016 sme do nášho sortimentu dovážaných značiek pridali aj novovzniknutú značku Wolpertech, ktorá je založená na skúsenostiach a kvalite značky Güde, ponúka však ešte zaujímavejší pomer cena/výkon a tým sa stáva ešte dostupnejšou pre záujemcov o kvalitné náradie.
V súčasnosti je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensko pre značky Güde, DEMA, Vintec, Wolpertech, DENNER edition, STABILO, STABILO Sanitär a MenaVET, z ktorých ponúkame kompletný sortiment a záručný aj pozáručný servis vo vlastnom servisnom stredisku v centrále firmy pri Liptovskom Hrádku. Už 23 rokov nám dôveruje vyše 120 stálych veľkoobchodných odberateľov, hlavne vďaka vysokej kvalite a precíznosti, ktorá je zaručená spoľahlivou výstupnou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3915105  Megjelentetés dátuma: 22.5.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac