IT administrátor

GU SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1300 EUR brutto (výška platu bude závisieť od skúsenosti kandidata, plat sa skladá z fixnej 70% a variabilnej zložky 30%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad fungovaním firemnej siete - LAN/WAN
- správa firemnej IT infraštruktúry, exchange server a ostatné interne aplikácie
- poskytovanie technickej podpory firemným užívateľom - správa a údržba používaného SW a HW, servis, dokumentácia, inštalácia nových zariadení
- koordinácia projektov v spolupráci s ostatnými oddeleniami

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobrá znalosť programov MS Office a operačných systémov
- Dobrá znalosť aktuálneho hardvéru v prostredí klienta/servera a tlačiarne
- Skúsenosti v oblasti podpory klientov/serverov a prevádzky kancelárskych pracovísk

Pod­niková sku­pina Gretsch­-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýzna­mnejších predajcov okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov. Tu náj­dete nielen jedinečný sorti­ment pro­duktov od okenných kovaní pre rodinné domy až po sys­témy manaž­mentu budov – ale je to aj pravé miesto, ak pot­re­bujete dodáva­teľa sys­tému pre drevené prvky alebo cer­ti­fikáciu CE.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3602578  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 EUR brutto (výška platu bude závisieť od skúsenosti kandidata, plat sa skladá z fixnej 70% a variabilnej zložky 30%)