Vedúci výroby

GU SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
2500 Eur brutto (vrátane variabilnej zložky). Finálna výška platu závisí od skúsenosti, praxe a jazykových znalostí úspešného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci výroby karuselových dverí a automatických posuvných dverí organizuje hladký priebeh výroby.
- je zodpovedný za vypracovanie harmonogramu výroby a následne dodržiavanie harmonogramu
- spracováva objednávky na subdodávateľov v Nemecku, SR I ČR
- sleduje termíny dodávok od subdodávateľov
- zodpovedá za dodržiavanie technologických postupov
- riadi pracovníkov výroby, jedná sa o menší kolektív (cca 9 pracovníkov)
- minimalizuje nezhodné výrobky spôsobené strojmi
- navrhuje technické zlepšenia
- reportuje výrobnému riaditeľovi

- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- mobil, PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (stroj/elektro)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- technické myslenie
- odolnosť voči stresu, samostatnosť
- skúsenosti s vedením menšieho kolektívu

Pod­niková sku­pina Gretsch­-Unitas je po viac ako 100 úspešných rokoch jedným z najvýzna­mnejších predajcov okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov. Tu náj­dete nielen jedinečný sorti­ment pro­duktov od okenných kovaní pre rodinné domy až po sys­témy manaž­mentu budov – ale je to aj pravé miesto, ak pot­re­bujete dodáva­teľa sys­tému pre drevené prvky alebo cer­ti­fikáciu CE.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3549272  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 Eur brutto (vrátane variabilnej zložky). Finálna výška platu závisí od skúsenosti, praxe a jazykových znalostí úspešného kandidáta.