On-site tech support

GSYSTEM s.r.o.

Miesto práce
Jelačičova 8, Bratislava
Termín nástupu
12.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatných, flexibilných a komunikatívnych zamestnancov do nášho tímu poskytovania I.T. podpory u našich klientov.

Vašou náplňou práce bude:

  • Riešenie užívateľských požiadaviek súvisiacich s ich prácou na technologických zariadeniach (napr. nastavovanie e-mailu, inštalácia OS, konfigurácia kancelárskeho SW, troubleshooting tlačiarní, výmena HW etc.)

  • Komunikácia s externými dodávateľmi s cieľom zabezpečenia funkcionality podnikového areálu (napr. s dodávateľmi pre kamerový systém, dochádzkový systém, sieťové nastavenia etc.)

  • Vedenie evidencie pridelených HW / SW prostriedkov zamestnancom

  • Troubleshooting kritických incidentov v podnikovom areáli (napr. výpadok napájania, výpadok internetového pripojenia etc.)

V prípade prejaveného záujmu zo strany spoločnosti GSYSTEM s.r.o. Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Klient/server administrácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert
Mac OS - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť protokolov IMAP / SMTP / DNS / SMB, sieťové znalosti (princípy fungovania VPN, portov, prekladov)

  • Komunikatívnosť (dôležité pre riešenie problémov s technicky menej zdatnými užívateľmi)

  • Flexibilita (pre riešenie kritických incidentov)

GSYSTEM is offering client-oriented IT outsourcing services in fields of server administration and application development. Focusing on open-source technologies, we offer reliable solutions for companies looking for professional IT support.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3308268  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou