Asistent v reklamnej agentúre

GRYF MEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Gryf Media, S.r.o., Pažite, Žilina
Termín nástupu
asap
650 EUR/mesiacKonečná mzdová zložka môže byť prispôsobená individuálnym zručnostiam a skúsenostiam vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dodávateľmi (preberanie objednaného tovaru)
- komunikácia s klientmi
- realizácia zákaziek ( reklamné predmety a propagačné materiály )
- administratívne práce
- práca v teréne (reklamné polepy áut, výkladov...)
- znalosť grafických programov výhodou

Pre svoj úspešný rozvoj hľadáme aktívnych a motivovaných ľudí, ktorí majú chuť uplatniť sa v modernej a dynamickej spoločnosti s dlhoročnou históriou na trhu. Ponúkame zodpovednú prácu, možnosť sebarealizácie a finančné ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov, pestrý benefitný program pre zamestnancov, stimulujúce a vysoko profesionálne pracovné prostredie, možnosť pracovať v mladom dynamickom a kreatívnom kolektíve, nepeňažné výhody, firemné akcie a mnoho iného.

Životopis zasielajte s označením „Asistent v reklamnej agentúre“. Osobne budeme odpovedať tým, ktorí splnia požiadavky a postúpia do užšieho výberu. Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti GRYF MEDIA, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Reprografické a grafické služby

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová spolupráca
- komunikačné zručnosti, drive a flexibilita, dobré logické myslenie
- veľmi dobré ovládanie práce s PC
- výhodou sú znalosti v oblasti reklamy, grafiky
- dôslednosť pri plnení úloh, zmysel pre detail a presnosť, zodpovednosť, lojálnosť
- aktívny a samostatný prístup k práci
- verbálne, písomné a interpersonálne komunikačné zručnosti
- manuálne zručnosti
- corel draw , adobe photoshop, signlab 9 výhodou

Billboardová spoločnosť pôsobiaca na celom území SR.
ID: 3290094  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac