Manažér - rozvoj a výstavba reklamných zariadení

GRYF MEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Pažite 56, Žilina
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Základná mzdová zložka ( brutto) a iné odmeny - od 800,- € /konečná mzdová zložka môže byť prispôsobená individuálnym zručnostiam a skúsenostiam vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových lokalít pre výstavbu veľkoplošných reklamných zariadení, zabezpečovanie všetkých legislatívnych a stavebných povolení pre výstavbu. Aktívna komunikácia s verejnou správou. Tvorba a uzatváranie nájomných zmlúv za účelom prenájmu pozemkov. Komunikácia s prenajímateľmi. Aktívna účasť pri výstavbe nových reklamných stavieb. Administratívne práce.

Pre svoj úspešný rozvoj hľadáme motivovaných ľudí, ktorí majú chuť uplatniť sa v modernej a dynamickej spoločnosti. Ponúkame zodpovednú prácu, možnosť seba-realizácie a finančné ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov, pestrý benefitný program pre zamestnancov, stimulujúce a vysoko profesionálne pracovné prostredie, možnosť pracovať v mladom dynamickom a kreatívnom kolektíve, nepeňažné výhody, firemné akcie.

CV a motivačný list zasielajte s označením „Manažér - rozvoj a výstavba reklamných zariadení“. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splňajú podmienky pre prijatie na uvedenú pracovnú pozíciu. Prosíme Vás o písomný súhlas so spracovaním Vašich údajov v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, kreativita, zodpovednosť, organizačné schopnosti, znalosť stavebného a cestného zákona vítaná. Flexibilita, schopnosť zvládať stresové situácie a samostatne sa rozhodovať.

Billboardová spoločnosť pôsobiaca na celom území SR.
ID: 2245100  Megjelentetés dátuma: 15.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzdová zložka ( brutto) a iné odmeny - od 800,- € /konečná mzdová zložka môže byť prispôsobená individuálnym zručnostiam a skúsenostiam vybraného kandidáta.