Logistický analytik junior + asistent

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.10.2019
1 350 - 1 687,5 EUR/mesiac1350 + variabilná zložka 25% osobné ohodnotenie zo základnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Logistické činnosti:
- Práca v systéme SAP
- Vytváranie odvolávok na dodávateľov
- Analýza dát od zákazníka
- Riešenie vzniknutých nezhôd, nedodávok, reklamácia
- Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkom
- Doobjednávky
- Náhradne diely
- Zastupovanie sa s kolegami
Asistent:
- Objednávanie nepriameho materiálu
- Zabezpečovanie občerstvenia pre návštevy

+ 13. plat vo výške základnej zložky platu
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného obdobia.
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
+ 4 sick days
+ možnosť využiť home-office 2x do mesiaca
+ Multisport karta

Spoločnosť bude telefonicky kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov na danú pozíciu. Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s automotive spoločnosťou výhodou
- skúsenosť s disponovaním
- časová flexibilita
- tímový hráč
- komunikačné zručnosti
- zodpovedný prístup
- analytické zručnosti
- organizačné zručnosti

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3735918  Megjelentetés dátuma: 27.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 350 - 1 687,5 EUR/mesiac1350 + variabilná zložka 25% osobné ohodnotenie zo základnej zložky platu