Procesný inžinier / Technológ

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiac1600 € - 1800 € (podľa skúseností uchádzača) + 25 % mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhuje zlepšenia charakteristík produktu a stability procesu, odhaduje náklady na tieto procesy.
- Identifikuje príčiny sťažností v oblasti kvality, pripravuje a realizuje akčné plány na odstránenie týchto príčin a zaisťuje dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov.
- Riadi a navrhuje úpravy, ktoré zlepšia riadenie procesu v súlade so záujmami zákazníka a celkovej efektívnosti procesu
- Vytvára a koordinuje školenia týkajúce sa riadenia procesu a jeho operácií.
- Je zodpovedný za oddelenie údržby a environmentálny systém.

Každoročné benefity našej spoločnosti:
+ 13. plat vo výške základnej zložky platu
+ 4 sick days
+ home Office
+ MultiSport karta
+ nefajčiarsky príspevok
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodinky)
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava
+ referral program
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330 €
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím zaslať Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Komunikačné a negociačné zručnosti.
- Odolnosť voči stresu.
- Tímový hráč.
- Skúsenosti s technológiou v automobilovom priemysle veľkou výhodou!
- Skúsenosti so správou kusovníkov (SAP výhodou).

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3702782  Megjelentetés dátuma: 6.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac