Kuchár

Gruber & partners, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 700eur brutto + zákonom stanovené príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme kolegu / kolegyňu do novo otvárajúcej sa kaviarne a palacinkárne v centre Trnavy. Ak máte chuť a motiváciu klásť na tanier malé umelecké diela a myslíte si, že máte pre chutné a oku lahodiace výtvory na tanieri potrebnú fantáziu, ktorú naši budúci zákazníci ocenia, radi Vás bližšie spoznáme na osobnom pohovore.
hľadáme zodpovedný prístup, zanietenie pre prácu a príjemné správanie, pretože do našej kuchyne bude vidieť :-)

ponúkame seriózne jednanie a seriózne platové podmienky, detaily na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

nadšenie , fantázia, chuť pracovať s chuťou :-)))

obchodná spoločnosť
ID: 3550097  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700eur brutto + zákonom stanovené príplatky + bonusy