PHP developer

GrownApps, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dev tímu hľadáme niekoho koho bude práca baviť, kto sa stotožní s našimi hodnotami a kto je dôsledný. Pracujeme na projektoch, pri ktorých máme srdce a radi by sme ťa do nich zasvätili.
Boli by sme radi ak máš skúsenosti s Laravel/Symfony, s niektorym z JS frameworkov (vue.js, Angular, React) a ideálne 2 roky prax.
U nás sa určite stretneš s :
PHP - Symfony + Doctrine, Laravel
JS - Node.js, Angular, Vue.js
MySQL, Postgre, MongoDB
Mobile - Flutter, Swift, Kotlin
A tiež Elastic, RabbitMQ, MQTT, Redis a podobne.
Do budúcna plánujeme nasadiť ďalšie technológie a budeme radi, ak nám s nimi pomôžeš.

Na com budeš pracovať?
pracujeme na mobilných apkách s napojením na REST API, prepisujeme webovú aplikáciu do nového frameworku, sme súčasťou väčšieho teamu, vyvíjajucého webovú apku pre zahraničného klienta. Ak máš chuť tvoriť webovú apku pre zdielanie knowhow na zelenej lúke u nás máš priestor. Ak by sa ti čokoľvek pozdávalo, ozvi sa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GrownApps je už vyše 10r stabilným technologickým partnerom viacerých zahraničných startupov. Nie sme len dodávateľmi softvéru, pre našich klientov sme partnerom, vďaka ktorému môžu škálovať svoj biznis v online prostredí. Sme partia dizajnérov, projekťákov a vývojárov, ktorým záleží na dosahu našich projektov a úspechy našich klientov oslavujeme ako naše vlastné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3965085  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac