Technik hospodárskej správy a údržby majetku s maďarčinou

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR/mes. v závislosti od skúseností + ročná odmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa prenajatých priestorov spoločnosti
• organizácia nákupov a správa majetku a spotrebného materiálu s výnimkou agendy IT majetku a mobilných telefónov
• objednávanie, správa a evidencia drobného majetku (kanc. potreby, tlačoviny a pod.)
• inventúry majetku a zásob s výnimkou IT majetku a mobilných telefónov
• správa vozového parku spoločnosti a s tým súvisiace administratívne činnosti
• sledovanie čerpania PHM, užívania statusových vozidiel
• koordinácia činností v spolupráci s externými dodávateľmi vybraných služieb (údržby a opravy majetku, BOZP a PO, archivácia dokumentov)
• aktívna spolupráca s dotknutými oddeleniami materskej spoločnosti v Maďarsku, účasť na osobných stretnutiach v Maďarsku.

• pružný pracovný čas
• dovolenka navyše až do 5 dní podľa počtu odpracovaných rokov
• zdravotné voľno
• skrátený pracovný čas v piatok do 13.00 hod.
• služobný mobilný telefón aj na súkromné účely
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• narodeninové voľno
• jazykové vzdelávanie (Angličtina)
• talent manažment program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Aktívny vodič
Maďarský jazyk - aktívne
Skúsenosti sú vítané v týchto oblastiach: správa vozového parku a finančný lízing, správa prenajatých priestorov, zaraďovanie a vyraďovanie majetku, správa registratúry a archivácia dokumentov
Organizačné schopnosti, samostatnosť, schopnosť efektívne riešiť problémy

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4156610  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac