Referent podateľne

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podateľňa, prijímanie a spracovanie pošty
- prijímanie a registrácia požiadaviek klientov a oznámení o zmenách poistných zmlúv a ich registrácia, hlásení poistných udalostí
- poskytovanie informácií klientom a korešpondencia s klientmi

možnosť sebarealizácie, profesijného a osobnostného rastu
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
flexibilný pracovný čas

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Referent Podateľne.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo, Administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Maďarský jazyk - výhodou
proklientský prístup, empatia
vlastná iniciatíva
organizačné schopnosti, zodpovednosť
flexibilita, odolnosť voči stresu
schopnosť a vôľa učiť sa rýchlo nové veci

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3207176  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac