Predajca nových vozidiel BMW

GROUP M, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400€ + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj nových vozidiel BMW
- kontakt a komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi prostredníctvom osobných rozhovorov, telefónu, emailu a chatu
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, práca s CRM
- analýza potrieb zákazníka, prezentácia produktu, vytváranie cenových ponúk, vyjednávanie o cene, ponuky financovania
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja
- administratíva spojená s predajom vozidiel
- zodpovednosť za správnosť a úplnosť dokladov týkajúcich sa predaja, zápis údajov do systémov predaja
- plnenie štandardov výrobcu vyžadovaných pri práci predajcu

- moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s potenciálom rozvoja
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu

Do užšieho kola budú zaradení kandidáti, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v predaji vozidiel
- skúsenosť so značkou a systémami BMW výhodou
- orientácia na výsledok
- komunikatívnosť, profesionálne a príjemné vystupovanie voči zákazníkom aj klientom

Očakávame od Vás, že:
- ste pripravený poskytnúť nadpriemerný výkon a dosiahnuť tak nadpriemerný výsledok, ktorý sa odrazí na Vašej mzde
- dokážete pracovať samostatne a zodpovedne
- ako člen tímu podporujete vzájomnú spoluprácu a férové vzťahy

Autorizovaný servis vozidiel BMW a MINI.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3463154  Megjelentetés dátuma: 13.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400€ + provízie z predaja