Vodič mikrobusu (VP sk. D) - Mercedes Benz Sprinter

Ground Transportation Logistics Management s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie mikrobusu - okruhy s ázijskými (Čína, India, Japonsko, Thajsko,...), americkými skupinami v Západnej a Východnej Európe, základná starostlivosť o vozidlo - udržiavanie čistoty, základná údržba vozidla, naša flotila je zložená z autobusov značiek Mercedes Benz Sprinter nie starších ako 3 roky. Potreba vodičského oprávnenia skupiny D a základnej znalosti anglického jazyka podmienkou.

Práca v etablovanej firme, mladom kolektíve, tip je celý Váš (1€ - 2€ na osobu na deň), suma optionu mínus naše náklady ostáva Vám, overtime celý Váš, zabezpečená strava/preplácaná strava, zabezpečené ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemne vystupovanie, zodpovednosť,

GTLM je spoločnosť zameraná na komplexné riešenia osobnej pozemnej dopravy. Niekoľkoročná prítomnosť na trhu medzi TOP spoločnosťami v segmente je zárukou stabilného zamestnania v mladom a úspešnom kolektíve

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3372587  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600