Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič nákladnej dopravy na prepravy do 50 km (čistá mzda až do výšky 1450 EUR aj pre uchádzačov v dôchodkovom veku; možnosť využitia firemných bytov)

GROPO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 45/62, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
739 EUR/mesiac+ cestovné náhrady, prémie a osobné ohodnotenie. Možnosť dosiahnutia sumy až 1500,- EUR v hrubom už počas skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie vnútroštátnych resp. regionálnych prepráv nákladným vozidlom typu SCANIA.
- Pristavenie vozidla na miesto nakládky alebo vykládky v čase na základe inštrukcií personálu spoločnosti.
- Komunikácia s dispečermi.
- Disciplinované a slušné reprezentovanie spoločnosti pri styku s obchodnými partnermi hlavného odberateľa.
- Zodpovedný prístup k zverenému firemnému majetku.

Hlavné výhody pracovnej pozície sú:
- pre uchádzačov s trvalým pobytom vzdialeným aspoň 40 km od sídla našej spoločnosti možnosť využitia firemného ubytovania,
- pracovná pozícia vhodná aj pre uchádzačov v dôchodkovom veku s totožnými platobnými podmienkami,
- seriózne ohodnotená práca (príplatok za prácu počas sviatku a v nočných hodinách),
- vykonanie prepráv výlučne počas pracovných dní v priemere 8 hod. (víkendy vždy voľné),
- možnosť nadpriemerného navýšenia mzdy pri vykonaní shuntingových prepráv,
- fixne pridelené vozidlo,
- možnosť kariérneho postupu (prestúpenie na vozidlo typu Euro 6)
- moderný vozový park,
- vysoká úroveň starostlivosti o vozidlá technikmi našej spoločnosti,
- celodenná pohotovostná servisná a dispečerská služba pre šoférov,
- automatické doplnenie mýtnych jednotiek zamestnancami spoločnosti,
- určenie ideálnej trasy a poskytovanie súčinnosti pri vykonaní prepráv špeditérmi,
- zabezpečené pracovné ochranné oblečenie,
- dynamické pracovné prostredie,
- dlhodobé zamestnanie.
Pre začiatočníkov naša spoločnosť s viac ako dvadsaťročnou tradíciou na trhu zabezpečí dôkladné zaškolenie do odboru.

Uprednostňujeme osobné podanie žiadostí resp. životopisov na adrese našej spoločnosti (Hlavná 45/62, 929 01 Dunajská Streda) každý pracovný deň od 9:00 do 18:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

- vodičský preukaz typu C + E
- kvalifikačná karta
- karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- zodpovedný prístup
- precíznosť
- flexibilita
- lojalita

Hlavným predmetom činnosti našej materskej spoločnosti je Nákladná cestná doprava (SK NACE 49410), ktorej základňou je zmluva z roku 2000 s akciovou spoločnosťou Metrans /Danubia/, a. s. (HHLA Group Member), na základe čoho prepravujeme námorné kontajnery pomocou dopravnej techniky v strednej Európe.
V súčastnosti prevádzkujeme 115 súprav ťahača s návesmi a zamestnávame približne 140 zamestnancov.
Našim prvoradým cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3955747  Megjelentetés dátuma: 26.5.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac