Administratívno-technický pracovník v odbore dopravy

GROPO Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
800 EUR/mesiacnástupný zmluvný plat, s odmenami až 1.000,- EUR už počas skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívno-technický dohľad a kontrola nad vozovým parkom
- kontrola a spracovanie dochádzky zamestnancov
- bežné administratívne činnosti
- kontrola a spracovanie prepravných listov CMR
- vypracovanie knihy jázd za jednotlivé mesiace
- kontrolovanie správnosti vyplnenia dopravných dokumentov
- výpočet cestovných náhrad
- príprava podkladov do mzdovej účtarne
- archivácia a vyhodnotenie údajov z tachografov, kotúčov a kariet vodičov pomocou programu Tagra
- vyplnenie dovolenkových formulárov

- Spoločnosť s dvadsaťročnou tradíciou na trhu Vám zabezpečí dôkladné zaškolenie do odboru.
- výhodné platobné podmienky
- dynamické pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie
- dlhodobé zamestnanie

Uprednostňujeme osobné podanie žiadostí resp. životopisov na našej adrese každý pracovný deň od 9:00 do 18:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôveryhodnosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- precíznosť
- ochota vzdelávať sa

Hlavným predmetom činnosti našej materskej spoločnosti je Nákladná cestná doprava (SK NACE 49410), ktorej základňou je zmluva z roku 2000 s akciovou spoločnosťou Metrans /Danubia/, a. s. (HHLA Group Member), na základe čoho prepravujeme námorné kontajnery pomocou dopravnej techniky v strednej Európe.
V súčastnosti prevádzkujeme 115 súprav ťahača s návesmi a zamestnávame približne 140 zamestnancov.
Našim prvoradým cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3160571  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac