Obchodník

GRiT SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme OBCHODNÍKA – „srdciara“.
Človeka, ktorý keď na futbale prší, predáva dáždniky a rozhodne nie za cenu bežnú v obchode. A aj napriek tomu sú mu fanúšikovia vďační. Hľadáme proste človeka, pre ktorého je každá transakcia obchodnou príležitosťou.
Sme nezávislý stredoeurópsky softwarehouse, kde sú výsledky vidieť, kde si medzi sebou kolegovia pomôžu a tím nie je len slovo na propagačnom letáku. Žiadna anonymná korporácia. Zároveň ale nie sme žiadne „ořezávátka“. ORiON EDI (riešenie pre elektronickú výmenu dát) používa denne viac ako 2000 spoločností v „Československu“ jako aj v mnohých krajináchpo celom svete. Od malých pekárov po nadnárodné spoločnosti, ako je (náš/Váš obľúbený) Hubert JE, Alza alebo EXI Sport. Vo svojom odbore sme jednička a zákazníci nás bežne odporúčajú ďalším spoločnostiam.
A keď máme voľno, tak sa neberieme moc vážne ;-)

Čo u nás budeš robiť:
(Dôkladné produktové zaškolenie je samozrejmosť.)
• spracovávať prichádzajúce dopytu zákazníkov, pripravovať ponuky.
• Aktívne komunikovať a ponúkať našim zákazníkom produkty a služby či už klasicky na telefóne, a poslednom čase bežne aj online, ale nezanedbáváme ani osobné stretnutia.
• Poskytovať odborné poradenstvo klientom.
• Spolupracovať s kolegami, ktorí pomôžu s plánovaním schôdzok aj administratívou.

Ponúkame:
• Stabilné zamestnanie u popredného dodávateľa IS - zázemie 27-ročnej tradície.
• Motivačné finančné ohodnotenie (fix + provízna zložka).
• Možnosť sebarealizácie - prispenie svojimi nápadmi k rozvoju produktu,
• Služobný telefón, notebook
• Príspevok na domácu kanceláriu
Termín nástupu - Ihneď, dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Chceme kolegu čo:
• Je komunikatívny a nebojí sa aj verejných prezentácií.
• Má záujem o nové technológie a nebojí sa preniknúť aj do obchodných a logistických procesov.
• doťahuje úlohy do konca.
• Klienti mu nie sú ľahostajní (Nakupujú u nás totiž často znova.)
• Má vodičský preukaz sk. B
• Je tímový hráč.

Sme experti na automatizáciu toku dokladov, tovaru a peňazí
Väčším aj menším firmám šetríme čas a peniaze
Vďaka našim riešeniam si môžete doklady so svojimi dodávateľmi i odberateľmi vymieňať elektronicky (EDI), čas potrebný na spracovanie faktúr skrátiť až o 80 % a naskladnenie alebo vyskladnenie tovaru zjednodušiť takým spôsobom, že v rovnakom počte ľudí zvládnete násobne viac práce.
ID: 4015774  Megjelentetés dátuma: 4.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac