Špecialista rezidenčných prenájmov Junior - u nás si nehľadáte byty ani klientov

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
27.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo byť maklérom práve u nás ?
- mladý, akčný, príjemný kolektív
- nemusíte aktívne naberať nehnuteľnosti , nemusíte fotiť, ani spracovávať fotodokumentáciu, ani vyhľadávať klientov, pracujete s firemnou databázou
- administratívu a akvizície majú na starosti asistentky a profesionálny fotograf ( všade inde budú práve nábory a administratíva tvoriť 85% náplne Vašej práce )
- u nás nebude trvať celé mesiace kým sa rozbehnete, zarábať začnete hneď

- Vašou náplňou práce je starostlivosť o pridelených klientov, prehliadky nehnuteľností, príprava podkladov k nájomným zmluvám. Zaujímavá a aktívna práca na živnostenský list (nie však popri inom zamestnaní, z domu ani na part time)
- očakávame 100% nasadenie podľa potrieb a požiadaviek klientov spoločnosti, čo pravidelne vyžaduje prehliadky aj vo večerných hodinách, obvykle až do 20.00 ( náš pracovný deň nekončí o 16.00 )
- ideálny kandidát pracoval v call centre, hotelovom / reštauračnom biznise ( ale už nechce pracovať po nociach), retail / obchod, kde bol v dennom intenzívnom kontakte so zákaznikom/ klientom

- luxusné kancelárie v modernom business centre
- firemná databáza nehnuteľností a prideľovaní klienti
- nemusíte naberať nehnuteľnosti
- vysoké finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu, provizný systém bez fixu
- podpora teamu, marketing, kvalitné služby a inovácie
- práca nemá finančný strop, a odmena je priamo úmerná vynaloženému úsiliu
- firemný profesionálny fotograf
- Práca pod vedením kolegov – skúsených odborníkov a úspešných obchodníkov

Od záujemcov, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, požadujeme zaslanie životopisu s fotografiou na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme :
toho, kto ....
- je na zaciatku svojej kariery
- ma chut na sebe pracovat, disciplinu a schopnost dodrziavat firemne pravidla
- je ambiciózny a zodpovedný
- je samostatný a má príjemné vystupovanie
- je uzrozumený s tým, že reprezentatívny profi biznis look patrí k tejto profesii
- má pro-klientské myslenie a zdravú dravosť
- ma pozitívnu a priateľsku osobnosť
- ma rád ľudí a interakciu s nimi

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3375158  Megjelentetés dátuma: 16.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac